rus | eng Firmast        Nõuded failile        Kampaaniad        Hinnapäring        Kontakt

LAIAFORMAADILINE PRINTIMINE
ESITLUSSÜSTEEMID
VALGUSKASTID
LAMINEERIMINE
KILELÕIKUSTÖÖD
SILDID, REKLAAMTAHVLID
OHUTUSMÄRGID JA MUU MÄRGISTUS
PRESSTRÜKK
KUJUNDUSTÖÖD
REKLAAM SÕIDUKILE
KLEEPIMINE JA PAIGALDUS
KOHALETOIMETAMINE
ERAKLIENDILE
EESTI-VENE-EESTI SÕNASTIK
EAS

PRESSTRÜKK

Presstrüki e. termotrüki (heat transfer) abil saab fotosid, logosid ja muid kujutisi tekstiilesemetele (nt. t-särkidele) peale kanda. Seda meetodit kasutatakse ka väikeste koguste puhul, kvaliteedis kaotamata. Vajalik kujutis trükitakse digitaaltrükis spetsiaalpaberile või lõigatakse kilelõikuriga spetsiaal kleepkilest välja ning seejärel pressitakse tootele suure rõhu all kõrgel temperatuuril. Temperatuuri hoolega ja tugeva surve all kantakse kujutis tootele ning polümeriseeritakse.

•  Meie kasutame oma töös põhiliselt esimest viisi – kus kasutatakse lõigatavat kleepkilet. Selle meetodi plussiks on kujutise väga hea vastupidavus – ta ei kaota oma algset väljanägemist ja omadusi ka peale mitmeid pesusid. Lisaks tavalistele värvilistele kiledele saab sel meetodil peale kanda valgustpeegeldavaid, helklevaid,  hõbeda- ja kullaimitatsiooniga jpt. kleebiskilesid.

•  Värvilise pildi (nt. foto) tootele kandmiseks kasutatakse termotransfeer prinditavat materjali, kuhu pilt trükitakse, lõigatakse välja ning pressitakse tekstiilile. Sellised kujutised kannatavad maksimum 10-15 kuni 40° pesu (sõltuvalt kujutise suurusest).

Kõige paremini sobivad puuvillased tekstiilesemed. Puuvillaste toodete puhul on ekspluatatsiooni aeg alati kauem, kui teistel tekstiilidel. Kuid ka teiste kanga tüüpide puhul on presstrüki kasutamine samuti võimalik.

Presstrükk ei sobi talgi või vahaga immutatud tekstiilesemetele (nt. tööriided).

Kuumpressi maksimaalne tööpind on 35 x 55 cm.